Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare lunara echipament 200-300 kW

Număr anunț
DA22232722
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS (CUI 3897548)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.399,94 RON
Valoare atribuită
2.399,94 RON
Data publicării
16.01.2019 15:08
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.399,94 RON

din 2.399,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.