Ofertă refuzată Cumpărare directă

50720000-8 Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)

Număr anunț
DA22227514
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3896631)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare finală
2.700 RON
Data publicării
16.01.2019 10:07
Data finalizării
17.01.2019 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.