Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii cazare

Număr anunț
DA21746924
Autoritate contractantă
SPOIJ Mures (CUI 5409627)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SRL (CUI RO1835476)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666,66 RON
Valoare atribuită
666,66 RON
Data publicării
14.11.2018 14:06
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 20:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666,66 RON

din 666,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.