Ofertă acceptată Cumpărare directă

BALAMA MOBILA

Număr anunț
DA22332795
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
44523100-3 · Balamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,80 RON
Valoare atribuită
58,80 RON
Data publicării
04.02.2019 09:00
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,80 RON

din 58,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.