Ofertă refuzată Cumpărare directă

colectare deseuri municipale precolectate selectiv

Număr anunț
DA22231283
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
FINANCIAR URBAN SRL (CUI RO15343880)
Cod CPV
90510000-5 · Eliminare si tratare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.854,75 RON
Valoare finală
4.854,75 RON
Data publicării
16.01.2019 13:36
Data finalizării
17.01.2019 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.