Ofertă acceptată Cumpărare directă

Supraveghere, intretinere si reparatii statie de apa potabila, retea de apa si retea de canalizare.

Număr anunț
DA22229127
Autoritate contractantă
Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
Furnizor / câștigător
BLIHAN IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 38841817)
Cod CPV
65120000-0 · Exploatarea unei statii de epurare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
27.000 RON
Data publicării
16.01.2019 11:32
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.000 RON

din 27.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.