Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ion Library TaqMan™ Quantitation Kit+Ion Library Universal Quantitation kit+Ion Xpress Plus Fragment

Număr anunț
DA21748355
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.229 RON
Valoare finală
47.229 RON
Data publicării
14.11.2018 14:55
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 16:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.