Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TAMPLARIE PVC

Număr anunț
DA22331094
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
Furnizor / câștigător
INALCO CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO17216972)
Cod CPV
45421132-8 · Instalare de ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.487,73 RON
Valoare atribuită
11.487,73 RON
Data publicării
01.02.2019 15:20
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.487,73 RON

din 11.487,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.