Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mentenanta Software
- Număr anunț
- DA22231755
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL TULNICI (CUI 4297703)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 14:07
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 19:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro