Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microfoane SENNHEISER E 914
- Număr anunț
- DA22320420
- Autoritate contractantă
- Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.260,51 RON
- Valoare atribuită
- 4.260,51 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 13:01
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.260,51 RON
din 4.260,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro