Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stromatolyser 4 DL pentru analizor Sysmex XS-1000i
- Număr anunț
- DA22338684
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.206 RON
- Valoare atribuită
- 1.206 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 14:17
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.206 RON
din 1.206 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro