Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipament sportiv

Număr anunț
DA21758220
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV (CUI 3860280)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
18317000-4 · Sosete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.588,28 RON
Valoare atribuită
11.588,28 RON
Data publicării
15.11.2018 12:39
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.588,28 RON

din 11.588,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.