Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANADOR (PARACETAMOL) PENTRU COPII 150 mg/ml LAROPHARM - 100ML

Număr anunț
DA22333030
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,95 RON
Valoare atribuită
29,95 RON
Data publicării
04.02.2019 09:17
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,95 RON

din 29,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.