Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cod de simulare a evolutiei hidrodinamice a plasmei
- Număr anunț
- DA21755988
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
- Cod CPV
- 38970000-5 · Simulator tehnic de cercetare, de testare si stiintific (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.671 RON
- Valoare atribuită
- 17.671 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 11:20
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.671 RON
din 17.671 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro