Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETERGENT DEZINFECTANT ECODES
- Număr anunț
- DA22325600
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
- Cod CPV
- 33710000-0 · Parfumuri, produse de toaleta si prezervative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192,60 RON
- Valoare atribuită
- 192,60 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 09:50
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192,60 RON
din 192,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro