Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE SAPUN LICHID CU GLICERINA,ambalat la bidon de 5L
- Număr anunț
- DA21758527
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA DAMBOVITA (CUI 11351325)
- Furnizor / câștigător
- JANDY SRL (CUI RO4807268)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 12:50
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60 RON
din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro