Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fierbator de apa RUSSELL HOBBS Chester 20420-70, 1.7l, 2400W, inox
- Număr anunț
- DA21757031
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711320-8 · Filtre de ceai electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103,31 RON
- Valoare atribuită
- 103,31 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 11:57
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
103,31 RON
din 103,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro