Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA SI REPREZENTARE PROIECT INVATA DOBANDESTE DARUIESTE ID 106736

Număr anunț
DA21394505
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Brasov (CUI 4384290)
Furnizor / câștigător
OCIETATE PROFESIONALA DE AVOCATI CU RASPUNDERE LIMITATA "FUNARU, DICU SI ASOCIATII" (CUI 29266885)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.427,50 RON
Valoare atribuită
21.427,50 RON
Data publicării
04.10.2018 18:41
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.427,50 RON

din 21.427,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.