Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie obiecte de inventar(electrocasnice)

Număr anunț
DA21750352
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711361-7 · Cuptoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.587,99 RON
Valoare atribuită
3.587,99 RON
Data publicării
14.11.2018 16:27
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.587,99 RON

din 3.587,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.