Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ventilator electric OVK 2E300 VENTS, capacitate (m3/h) 2230-2280; RPM 2300-2410; putere 145/178;

Număr anunț
DA21749220
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.447,64 RON
Valoare atribuită
1.447,64 RON
Data publicării
14.11.2018 15:26
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.447,64 RON

din 1.447,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.