Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tocatura rasinoase pentru Comuna Ciumani

Număr anunț
DA22335746
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
LIGNUSCON SRL (CUI 27730058)
Cod CPV
03417000-6 · Aschii de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.330 RON
Valoare atribuită
8.330 RON
Data publicării
04.02.2019 11:40
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 17:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.330 RON

din 8.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.