Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere a incalzirii centrale (arzator Cuenod cazan Ferroli)

Număr anunț
DA21749116
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
Furnizor / câștigător
IAMSAT MUNTENIA - SUCURSALA VALCEA (CUI 36986161)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773,70 RON
Valoare atribuită
773,70 RON
Data publicării
14.11.2018 15:22
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

773,70 RON

din 773,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.