Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale necesare organizarii si desfasurarii Cupei Mondiale Schi Sarituri

Număr anunț
DA22233567
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
Furnizor / câștigător
THE AD.COMP. DIVIZIA DE PUBLICITATE S.R.L. (CUI 28330254)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.002 RON
Valoare atribuită
15.002 RON
Data publicării
16.01.2019 17:08
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.002 RON

din 15.002 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.