Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ULEI ANGRENAJE PERCUTIE SC. PNEUMATICE 1000ML
- Număr anunț
- DA22237135
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280,86 RON
- Valoare finală
- 280,86 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 11:25
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.