Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panou de afisare din pluta Optima, 90 x 120 cm,rama aluminiu.
- Număr anunț
- DA22338159
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 01473 SIBIU (CUI 4480114)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 44175000-7 · Panouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419,26 RON
- Valoare atribuită
- 419,26 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 13:46
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
419,26 RON
din 419,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro