Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSTRUCTII- REPARATII SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DANESTI

Număr anunț
DA22335084
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (CUI 4510452)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.197,47 RON
Valoare atribuită
7.197,47 RON
Data publicării
04.02.2019 11:03
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.197,47 RON

din 7.197,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.