Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 90,0% sub estimat

Film termic reflectiv Codonics format A4 (hartie termica)

Număr anunț
DA21753315
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
SRM MEDICAL SRL (CUI RO18746225)
Cod CPV
22990000-6 · Hartie pentru utilizare grafica, hartie nestratificata si neimpermeabilizata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
60 RON 90,0% sub estimat
Data publicării
15.11.2018 09:53
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 600 RON estimat 90,0%

Adjudecat la 10,0% din estimat · economie 540 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.