Ofertă acceptată Cumpărare directă

RPMI 1640 Medium, no glutamine

Număr anunț
DA21747616
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24900000-3 · Produse chimice fine si produse chimice variate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87 RON
Valoare atribuită
87 RON
Data publicării
14.11.2018 14:31
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87 RON

din 87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.