Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat de inregistrare utilaje

Număr anunț
DA21745898
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
ALEX COMPANY SRL (CUI RO5153234)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
40 RON
Data publicării
14.11.2018 13:30
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40 RON

din 40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.