Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume si fructe.

Număr anunț
DA22242336
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29157233)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03221113-1 · Ceapa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,94 RON
Valoare atribuită
587,94 RON
Data publicării
18.01.2019 08:16
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,94 RON

din 587,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.