Număr anunț
DA22239933
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I D SIRBU PETRILA (CUI 12956848)
Furnizor / câștigător
VOEVODU CODREAN S.R.L. (CUI RO32070896)
Cod CPV
03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,17 RON
Valoare atribuită
9,17 RON
Data publicării
17.01.2019 14:02
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,17 RON

din 9,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.