Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dinti cupa buldoexcavator TEREX

Număr anunț
DA22332452
Autoritate contractantă
Unitatea Administrativ Teritoriala a Comunei Gradistea Braila (CUI 4342758)
Furnizor / câștigător
BRAMEC TECH S.R.L. (CUI RO13958391)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare atribuită
800 RON
Data publicării
04.02.2019 08:28
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800 RON

din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.