Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ghivece şi plante decorative - amenajare jardinieră
- Număr anunț
- DA22236818
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- ATELIERUL ANEI M.G.A S.R.L. (CUI ro35910556)
- Cod CPV
- 03441000-3 · Plante, ierburi, muschi sau licheni ornamentali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.695,40 RON
- Valoare atribuită
- 9.695,40 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 11:07
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.695,40 RON
din 9.695,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro