Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spanac congelat 400 g-ian-mart
- Număr anunț
- DA22227601
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- STRELITIA SRL (CUI RO4853620)
- Cod CPV
- 03221340-1 · Spanac (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.062,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.062,40 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 10:12
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.062,40 RON
din 3.062,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro