Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie turba pentru tras la ghiveci
- Număr anunț
- DA22232737
- Autoritate contractantă
- SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA SRLPLOIESTI S.R.L. (CUI RO27449967)
- Furnizor / câștigător
- FABRICA DE FLORI NATURA S.R.L. (CUI RO24050553)
- Cod CPV
- 09112200-9 · Turba (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.423,60 RON
- Valoare atribuită
- 99.423,60 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 15:08
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99.423,60 RON
din 99.423,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro