Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Parietene PPM1515 – plasa de polipropilena macroporoasa, porozitate 2.0x2.4 mm, Dimensiune=15x15 cm,
- Număr anunț
- DA22245267
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141100-1 · Pansamente; cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324 RON
- Valoare atribuită
- 324 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 10:58
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324 RON
din 324 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro