Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banc de lucru tamplarie/DIY HOBBY PLUS 1340 +dulap 0042 Sjobergs

Număr anunț
DA22240511
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Tony Bulandra (CUI 27309416)
Furnizor / câștigător
SMART TRADE SRL (CUI RO18494225)
Cod CPV
39151200-7 · Bancuri de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.856 RON
Valoare atribuită
1.856 RON
Data publicării
17.01.2019 14:35
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.856 RON

din 1.856 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.