Ofertă acceptată Cumpărare directă

Organe de pui refrigerate/Piept de pui refrigerat fara os/Pulpe inf. de pui refrigerate-ian-mar

Număr anunț
DA22226754
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
STRELITIA SRL (CUI RO4853620)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.552 RON
Valoare atribuită
32.552 RON
Data publicării
16.01.2019 09:19
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.552 RON

din 32.552 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.