- Număr anunț
- DA22337594
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423200-3 · Scari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 544,54 RON
- Valoare atribuită
- 544,54 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 13:16
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
544,54 RON
din 544,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro