Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recipient plastic pt. probe de anatomie patologica 150 ml BIOSAFE; 250 ML; 500ML; 1000ML; 2300ML; 50
- Număr anunț
- DA22337518
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 44617000-8 · Cutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.519,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.519,30 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 13:12
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.519,30 RON
din 1.519,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro