Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparatii case de marcat fiscale
- Număr anunț
- DA21410076
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- IIRUC SERVICE S.R.L. (CUI RO16253158)
- Cod CPV
- 50310000-1 · Repararea si intretinerea masinilor de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,10 RON
- Valoare atribuită
- 252,10 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 11:47
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,10 RON
din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro