Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEMN FOC

Număr anunț
DA21767216
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COMUNA HUSASAU DE TINCA (CUI 19163327)
Furnizor / câștigător
GURBADANCA S.R.L. (CUI 23616345)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.392 RON
Valoare atribuită
7.392 RON
Data publicării
16.11.2018 10:05
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.392 RON

din 7.392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.