- Număr anunț
- DA21765901
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC PECIU NOU (CUI 4638223)
- Furnizor / câștigător
- MOŢU MIC SRL (CUI RO30053880)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.080 RON
- Valoare atribuită
- 10.080 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 09:15
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.080 RON
din 10.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro