Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PELETI RUMEGUS

Număr anunț
DA21762457
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALĂ MARIA BRINDEA COMUNA PESAC (CUI 29156300)
Furnizor / câștigător
RETIGERED CONSULT SRL (CUI 26338154)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.112,50 RON
Valoare atribuită
18.112,50 RON
Data publicării
15.11.2018 15:07
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.112,50 RON

din 18.112,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.