Ofertă acceptată Cumpărare directă

MERE

Număr anunț
DA21761205
Autoritate contractantă
COMUNA COSTESTI (CONSILIUL LOCAL COMUNA COSTESTI) (CUI 16403360)
Furnizor / câștigător
ROMLACTA SA (CUI RO6101136)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.359,20 RON
Valoare atribuită
5.359,20 RON
Data publicării
15.11.2018 14:22
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.359,20 RON

din 5.359,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.