- Număr anunț
- DA21759661
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RIKI-PRIKI RESITA (CUI 28340720)
- Furnizor / câștigător
- CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
- Cod CPV
- 03221400-0 · Varza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 785,58 RON
- Valoare atribuită
- 785,58 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 13:29
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
785,58 RON
din 785,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro