Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,0% sub estimat
tocatura
- Număr anunț
- DA21713100
- Autoritate contractantă
- Scoala Boloni Farkas Belin (CUI 13647891)
- Furnizor / câștigător
- ERPEK IND SRL (CUI 3599916)
- Cod CPV
- 03416000-9 · Deseuri de lemn (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.900 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON 16,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2018 10:21
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 11.900 RON estimat
16,0%
Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 1.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.