Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Euro L Diesel

Număr anunț
DA21741727
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Tabacaru (CUI 33552605)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.313,34 RON
Valoare atribuită
8.313,34 RON
Data publicării
14.11.2018 11:02
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 05:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.313,34 RON

din 8.313,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.