Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sfoara ghem iuta 100 gr

Număr anunț
DA21766168
Autoritate contractantă
ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39541140-9 · Sfori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,80 RON
Valoare atribuită
53,80 RON
Data publicării
16.11.2018 09:26
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,80 RON

din 53,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.