Ofertă acceptată Cumpărare directă

pungi plastic plus robinet

Număr anunț
DA21766124
Autoritate contractantă
Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
Furnizor / câștigător
EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI RO34188163)
Cod CPV
42131400-0 · Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540 RON
Valoare atribuită
540 RON
Data publicării
16.11.2018 09:24
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540 RON

din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.